שעון עולמי

Youtube

שער יציג

המרת מטבע

שירותים


חברת Fun Tours מספקת פתרונות יצירתיים בעולם התיירות. אנו מתמחים במתן מענה כולל לחברות, לארגונים ולפרטיים ומציעים את השירות הטוב ביותר. הערך המוסף שלנו בא לידי ביטוי בנקודות הקטנות: שינוי מיידי במועדי טיסות (פנים וחוץ), מידע וארגון מסלול חדש ושינויים בזמן אמת, ליווי צמוד והדרכה למגזר העסקי תוך בניית מערך מסלולי טיסה ליעדים מורכבים.

פתרונות לינה ושטח, השכרת רכבים
Fun Tours מספקת את המידע הרלוונטי עבורכם ומטפלת באופרציה הכוללת של הלינה והשהות ביעד הנבחר. אנו עובדים בשיתוף פעולה תמידי מול גורמים בחו"ל ופורסים לפניכם את האופציות הרבות תוך שילוב ברור של עלויות מול צרכים אישיים. במקביל, אנו דואגים לסידור הנלווה שכולל לרוב השכרת רכבים בכלל היעדים שעל הגלובוס. אנו מציעים לכם את הפתרון הטוב ביותר ומלווים אתכם דרך ייעוץ צמוד לאורך כל הדרך.

ארגון טיולי תמריץ: ליווי, סידור ועיצוב
טיולי תמריץ נחשבים היום כבונוסים היותר מוערכים ומוכרים. הצוות המיומן של Fun Tours יעצב עבורכם את הטיול המושלם לעובדים המצטיינים כמו גם למחלקה הנבחרת. אנו נתאים את הרמה המבוקשת לתקציב הקיים תוך ליווי מתמשך ויצירת פתרון ממוקד. במקביל, Fun Tours מתמחה בעיצוב אירועי קונספט בחו"ל. הרעיון הוא לבנות אופי מיוחד לאירוע תוך ארגון מדוקדק החל מהטיסות והלינה, דרך ארגון האירוע כולו ועד לפרטים הקטנים שהופכים אותו ל – once in a life time!

שירותי חירום למקרים דחופים
כמי שמתמחה כבר שנים רבות במתן פתרונות תיירות עסקית, חלק מהמערך של Fun Tours מספק שירותי חירום של כאן ועכשיו בכל נקודה בגלובוס. אנו מציעים לכם חבילת "עזרה ראשונה": ארגון טיסות פנים וחוץ בכל שעות היממה, 24/7, כאשר ישנו מענה אנושי הזמין לאורך כל התהליך. אנו מבינים את הצורך החשוב ואת הדאגה שעולה משינוי פתאומי. אנו פורסים לכם את הפתרונות ברמה המקומית בחו"ל ונשארים בקשב צמוד עד להגעה אל היעד.

הוצאות אשרה (ויזות)
Fun Tours מארגנת עבורכם את סידורי הנפקת האשרות לכל המדינות בחו"ל ובכלל זה גם ליעדים מיוחדים. דרך המקצועיות והוותק שלנו בתחום יצרנו קשרי עבודה נדירים עם גורמים בחו"ל מולם אנו מתנהלים ברמה היומיומית ומספקים את הפתרון המושלם במקרים דחופים. אנו מלווים את הלקוח לאורך כל הדרך ופורסים בפניו מגוון תשובות ממוקדות.

ביטוחים עסקיים
חלק ניכר מהפעילות מול אלפי הלקוחות שלנו הוא הוצאת פוליסות ביטוח שונות ובכללן ביטוחי בריאות וביטוחי מטען. היקף העבודה הגלובלי של Fun Tours הפכו אותה לאחת החברות המדויקות והאמינות המטפלות בנישת הביטוחים לתיירות עסקית. אנו מציעים לכם את ההדרכה הנכונה ואת הפתרונות הדרושים עבור כל יעד ויעד.