שעון עולמי

Youtube

שער יציג

המרת מטבע

אודות החברה


Fun Tours, תיירות ברמה אחרת

חברת Fun Tours הינה חברת תיירות וותיקה המתמחה בעיצוב סלי נופש ואירועי תרבות לעסקים קטנים ובינוניים. הרעיון שעומד מאחורי Fun Tours הוא לבנות משרד בוטיק שייתן מענה מושלם לצרכים המיוחדים של קבוצות עבודה מגובשות.  החברה מנוהלת ע"י מר זוהדי מסארווה, בעל ניסיון של למעלה מעשור בתחום כאשר לצידו צוות עובדים מיומן שנבחר בקפידה ושזמין ללקוחותינו, שאת חלקם הגדול כולכם מכירים, 24 שעות ושבעה ימים בשבוע.

"תיירות עסקית צריכה לרגש את הקבוצה. היא צריכה לענות לכולם יחד ולכל אחד בנפרד. רק מי שאוהב את האדרנלין המטורף הזה יכול להצליח ולשרוד כל כך הרבה שנים…"

Fun Tours לוקחת אתכם למסעות קסומים סביב העולם ופורסת לכם את הנקודות הכי יפות של ישראל. אנו מרכיבים את החבילות ואת סלי הנופש שלנו יחד עם הלקוח, מארגנים כנסים בחו"ל, בונים טיולי קונספט, מארחים תיירות נכנסת ומעצבים פתרונות יצירתיים למאות האורחים שלנו ושלכם. לצד כל אלה צוות התוכן שלנו מתעדכן ברמה היומיות ומקבל את המידע האקטואלי ביותר על נקודות היעד. אנו שואבים את האינפורמציה מגורמים שונים בארץ ומעבר לים ומבצעים סינון קפדני כאשר המטרה היא להגיע לכל מקום בגלובוס: מבית הקפה השכונתי בוונציה עד למוקדי הבילוי הרותחים של ניו יורק.

"מי שלא מכיר תרבויות לא יכול לספק את השירות הזה. עיסוק בתיירות מחייב אותך להבין את הקווים המהותיים של מי שעומד מולך. את צורת החשיבה שלו".

Fun Tours מספקת לכם את התשובה הטובה ביותר בכל הנוגע לתיירות נכנסת. אנו מארגנים נופשים מיוחדים לקבוצות נכנסות, מכירים להם את ישראל היפה שלנו ופורסים בפניהם שטיח ישראלי המורכב מתרבות, מקולינריה, מאטרקציות וכמובן מהנאה צרופה של אירוח ברמה גבוהה. אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ראשונית, להיכרות חמה ופותחים לכם את הדלת לסלון שלנו שבמשך שנים מארח את הטובים והגדולים של המשק הישראלי: בזק, בנק לאומי, בנק טפחות, חברת החשמל, רשות הנמלים, הסתדרות המורים, איגוד המשפטנים, האונ' העברית וכמובן משרדי ממשלה וביניהם: משרד העבודה והרווחה, המשרד לאיכות הסביבה, משרד ראש הממשלה ועוד…